Lessons

Choose from a variety of lesson options and packages.

One lesson : $50

Two lessons (one day, one person) : $80

Three lessons (one day, one person) : $115

Four lessons (one day, one person) : $140 click here to book

Full day of lessons for kids, 7am-5pm (including food, activities & supervision for the day):  $165  click here to book

Full week of lessons for kids (including lodging, food, activities, and supervision for the week) : $760 click here to book

Birthday Parties or Family Gatherings: Contact us for details